פסיכותרפיה משולבת גישות
תכנית תלת שנתית

"כל טיפול הוא יצירה חד-פעמית של המפגש הייחודי בין מטופל חד-פעמי למטפל שלו" (יאלום)

התכנית מבוססת על הקניית ידע מעמיק ומיומנויות מקיפות בשילוב מגוון עשיר של גישות טיפוליות מובילות ומבוססות ראיות, לטיפול בפרט ובמשפחה.

מטרת התכנית היא להכשיר אנשי טיפול שמיטיבים להציע למטופליהם מתווה של תהליך טיפולי משולב-ידע ומיומנויות מגוונות, המותאם אישית לקשיים, למצוקות, לצרכים וליכולות של מטופליהם.

סגל ההוראה וההדרכה בתכנית שם לו כמטרה לסייע לכל מתמחה לפתח ולטפח אישיות טיפולית ולהעשיר את "ארגז הכלים" הטיפולי שאתו בוגר התכנית יצא לעבודתו כפסיכותרפיסט.

הלימודים בתכנית מתאפיינים בהתייחסות אישית וליווי מקצועי קליני (אישי וקבוצתי) של כל מתמחה על ידי אנשי הסגל והמדריכים הקליניים.

תנאי קבלה:

  • תעודת תואר שני רלוונטי ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בציון ממוצע של 80 לפחות.
  • ניסיון של שנתיים בעבודה בעלת אופי טיפולי או תמיכתי עם אנשים עמידה בראיון קבלה
  • מתקבלים שלא סיימו קורסים שנתיים ברמה של השלמות לתואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית (ילדים ומתבגרים), פסיכופתולוגיה ותיאוריות אישיות יידרשו להשלימם לפני או במהלך השנה הראשונה של לימודיהם בתכנית, במוסד מוכר להשכלה גבוהה.

עדיפות תינתן למועמדים שעברו בעבר טיפול נפשי או מתכוונים ללכת לטיפול אישי במהלך לימודיהם.

 

* התכנית מוכרת ע"י האיגוד הישראלי הרב-תחומי לפסיכותרפיה. הקבלה לאיגוד היא בהתאם לקריטריונים ולעקרונות שקובע האיגוד ועל המועמד לבדוק את התאמתו לקריטריונים מול האיגוד. אין בסיום התכנית להבטיח למועמד קבלה אוטומטית לאיגוד.

Image

למידע נוסף השאירו פרטיכם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה