חדש!!! תכנית תלת שנתית ב”פסיכותרפיה משולבת גישות”

לבוגרי תכניות התרפיה באומנויות ולבוגרי תואר שני

בתכניות אחרות בעלות אוריינטציה טיפולית

מי שעוסק בטיפול נפשי לא יכול להרשות לעצמו להפסיק ללמוד ולהתחדש בידע מקצועי נוסף ועדכני. לכן, פתחנו עבורכם תכנית תלת שנתית ב"פסיכותרפיה משולבת גישות", ביחידה ללימודי המשך בפקולטה למדעי הרווחה והבריאות של אוניברסיטת חיפה. אצלנו תוכלו להרחיב ולהעמיק את הידע והמיומנויות הטיפוליים שלכם ולהתאימם למגוון גדול יותר של אוכלוסיות שנמצאות במצוקה נפשית. התכנית "נתפרה" ומיועדת לבעלי תואר שני בתחומים הטיפוליים, וזכתה בהכרה של האיגוד הישראלי הרב תחומי לפסיכותרפיה. בוגרי התכנית שנרשמים לאיגוד ומראים שעמדו בכל חובות התכנית בהצלחה, מקבלים ממנו תעודה ומספר מטפל ומוזמנים כחברי האיגוד לכנסים המקצועיים המרתקים שלו.

את האני מאמין של התכנית אני מזמינה אתכם לקרוא בדף התכנית בקישור כאן

מאמרים שמתארים טיפול בגישה ומסבירים אותה יותר, ניתן למצוא בקישור כאן

מאמרים מקצועיים עדכניים שאני מפרסמת באופן קבוע בפייסבוק (כרגע בנושאים הקשורים לטיפול נפשי בימי מגיפת הקורונה), אתם מוזמנים לקרוא בדף הפייסבוק של פסיכותרפיה משולבת גישות , להלן הקישור: כאן

כפי שתראו מן המאמר העדכני שפרסמתי שם, הקורונה אינה רק מגיפה של הגוף, היא מצב טראומה חמור על פי כל הקריטריונים המקצועיים בתחום בריאות הנפש. אין לנו ספק שהקורונה תותיר בעקבותיה מגיפה המונית של אזרחים מכל הגילים שיסבלו מהפרעה נפשית פוסט-טראומטית. הצורך להרחיב את מעגל אנשי הטיפול הנפשי שמומחים לטיפול בגישות מגוונות (כולן נתמכות ראיות) שיותאמו למטופליהם, היא כורח המציאות והשעה.

התכנית הייתה קיימת תחת אכסניה אחרת מעל לעשור (מרכז שי שבמכללת אורנים שעמדתי בראשו וסגרתי אותו כדי לשמור על דרישות סף גבוהות, ולכן ההכרה של האיגוד הישראלי הרב תחומי לפסיכותרפיה עברה יחד עם הסגל שלי ואיתי לאוניברסיטת חיפה). הבוגרים שלנו "נחטפו" כאנשי טיפול וקיבלו תקנים על ידי מרכזים טיפוליים שחוו את הערך המוסף שבעבודת המתמחים לפסיכותרפיה משולבת גישות במהלך הפרקטיקום, ועל ידי מרכזים טיפוליים נוספים. בשנה הקודמת יצאנו לדרך באוניברסיטת חיפה עם מחזור הלימודים הראשון, ואנחנו מזמינים אותך להתעניין וגם להירשם למחזור השני שיחל בשנה האקדמית תשפ"א.

למידע כללי, אנא פנו לגב' דגנית רייזה פריימן, אחראית היחידה ללימודי המשך בפקולטה למדעי הרווחה והבריאות, בדוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לשאלות ספציפיות לאחר שקראתם את המידע הבסיסי, הנכם מוזמנים לפנות אלי בדוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מקווה לראותכם בקרוב,

דניאלה

פרופ' דניאלה קרמר-מור

ראש התכנית לפסיכותרפיה משולבת גישות

היחידה ללימודי המשך בפקולטה למדעי הרווחה והבריאות - אוניברסיטת חיפה